Kurumsal

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ & NELER YAPIYORUZ ?

koalaBebe ve cocuk giyim konusunda hizmet veren firmamız 1975 yılından bu yana annelerin güvenle giydirebilecekleri, kaliteli, ekonomik, saglıklı kıyafetler üretmektedir. 40 ıllık deneyim ve bilgi birikimiyle, Balkanlardan, Orta Asya’ya,Batı Avrupa’dan,Orta Dogu’ya kadar uzanan geniş bir yelpazeye emin adımlarla ulaşmıştır.
Siz hassas annelerimiz için hazırladıgımız koleksiyonumuzda kıyafetlerimizin tümü kansorejen madde iceren hic bir madde kullanmayarak,bebeklerimizin hassas tenlerine zarar vermeyen ürünler üretmekteyiz.
Firmamız her zaman modayı yakından takip ederek ürün yelpazesini günümüz renk ve trendlerine uygun olarak yapmaktadır.Her sene İtalya Pitti Bimbo ,Rusya CJF,Almanya Kind und Jugend gibi bebek fuarlarını takip ederek senede iki defa cıkartmıs oldugumuz koleksıyonlarla siz değerli müşterilerimizin beğenesine sunuyoruz.
Yapmış oldugumuz tüm calısmalar en mukemmele ulasmak icindir.Her sene yurt dışında fuarlara katılımcı olarak katılmaktayız.Katıldıgımız fuarlar : Almanya Kind und Jugend, Rusya CJF ,Rusya Textilopogrom, Ukrayna, Turkiye İstanbul CBME Anne Bebek Cocuk Fuarıdır. Katıldıgımız fuarlarla ve kendimizi her zaman yenileme ilkesiyle sizlere yeni ürünler üretmenin heyecanını yasıyoruz.
İstanbul Ataşehir ve Bilecik Pazaryeri’nde iki tane fabrikamız bulunmaktadır. Güncel teknolojileri takip ederek her zaman kendimizi geliştirmekteyiz. Üretim ve tasarım ekibimiz için işlerimizi daha kolay çıkmasını sağlayacak teknolojik makinelerimizi her zaman yenilemekteyiz.
Şan bebe firması Türkiye’de ve Dünyada toptan satış yapmaktadır.İstanbul’da Merter ,Laleli ve Sultanhamam da toptan mağazaları bulunmaktadır. Üretimimizin %80’ını ihracat oluşturmaktadır. İhracat yaptığımız ülkeler İtalya, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Rusya, İngiltere,İrlenda ,Suudi Arabistan , Cezayir… gibi Avrupa, Afrika ve Arap ülkelerinden oluşmaktadır.
Musterılerımıze kendı markamızla satış yapmaktayız.Satış yaparken en büyük amacımız müşterilerimizle devamlı calısmaktır.Musterlımızın ısteklerı dogrultusunda kalıtemızden tavız vermeden ,üretici firma olmanın avantajlarını kullanarak üretim yapmaktayız.Ve bu zamana kadar calıstıgımız fırmalarla senelerdır calısmaktayız. Öncelıgımız her zaman musterı memnuniyeti olmustur.
Şan Bebe ailesi olarak ,hedefimiz koşullar ne olursa olsun,sahip oldugumuz cizgi dogrultusunda,sizlerin destegini yanımıza alarak ve tabii ki teknolojinin imkanlarını kullanarak ,sizlere her zaman en mukemmelini sunabılmektir.

İLETİŞİM

Tüm sorularınız ve istekleriniz için bize yazınız. Teşekkürler.

Sending

©2020 ŞanBebe Bebeğinize Özel

Log in with your credentials

Forgot your details?